Autorski program Izabell Drobisz z wiszącymi chustami

– w oparciu o Antygravity Jogę Chrostophera Harrisona, Aerial Jogę, Jogę Iyenara, Pilates

Warsztaty 27.05.2018r. 10:30 i 14:30

Uczucia których nie doświadczymy na innych zajęciach.
Poznamy nową jakość ruchu, a przy okazji ulgę i rozluźnienie.
Zwolnią się napięcia w przestrzeniach międzykręgowych.
Pojawi się ciekawa praca z szukaniem balansu.

Poczujemy efektywniejszą trakcję kręgosłupa niż w rehabilitacji.
Specjalny materiał podtrzymujący ciężar ciał odciąży stawy i kręgosłup.
Fantastyczne dla osób z pogłębioną kifoza piersiową, sztywnymi barkami,

zamkniętymi biodrami, sztywnymi nogami…

Żadna nadwaga nie jest przeszkodą – chusta utrzymuje 400kg.

Osoby z obciążonymi stawami, np. poprzez wagę, odczują najprzyjemniejsze skutki.

Informacje 722 109 788

Izabell  –  lat 49
Od 1991 do 2014 r. nauczyciel różnych stylów tańca oraz form Body Mind Fitness.
Przez wiele lat osoba szkoląca instruktorów fitness, zdobywczyni tytułu „The Best Instruktor” na międzynarodowej konwencji fitness w Katowicach, prezenter Adidas Poland Fitness Group.
Dziś nauczyciel jogi terapeutycznej według metody Iyengara z 17-letnim doświadczeniem, autor programu Fly Therapy Joga z wiszącymi chustami. Posiadaczka certyfikatu międzynarodowego instruktora jogi – Yoga Aliance Internationale.
Ruch jest jej pasją od najmłodszych lat.  W dzieciństwie była gimnastyka artystyczna, rytmika, taniec ludowy i balet wodny. Jako instruktor tańca i fitnessu uczestniczyła w międzynarodowych  konwencjach ucząc się takich form jak Body Balance, metoda Feldenkraisa i Lowena, Bosu, terapie ekspresyjne, Trilo-Chi, Pilates, Body Ball, Body Art., Ashtanga Joga, Reha-fit…
Pracowała w Warszawie: World Class- hotel Marriott, Holmes Place- hotel Hilton, Oasis -hotel Hayat.

„Oprócz tego, że jestem nauczycielem, jestem też zwyczajnym człowiekiem i tak jak każdy mam też swoje  ludzkie słabości. Wciąż się uczę, a moje ciało tak jak życie wciąż się zmienia. Kiedyś po wypadku samochodowym warszawscy lekarze oznajmili, że nie będę już chodzić. Oswojenie się z tą wiadomością było wielkim przełomem. Jednak moi nauczyciele jogi dali mi tę szansę.
Chodzę, biegam, tańczę, jestem nadal nauczycielem. Życzę wszystkim przy okazji by to, co wydaje się niemożliwe stało się dzięki jodze możliwe.
Dziś jak nauczyciel chcę dzielić się tą niezwykłą sztuką z Wami. Podczas kilkunastu lat uczenia i ciągłego uczenia się i doszkalania wielokrotnie byłam świadkiem i jednocześnie uczestnikiem mocy jogi potrafiącej zmieniać to co z pozoru nienaruszalne i niezmienne.
Nasze sztywne ciało, nasze emocje i nasze schematy.
Powyższe certyfikaty może dają kwalifikacje do prowadzenia zajęć. Dla mnie kojarzą się z programami, których celem jest przekazanie zestawu umiejętności, zakończonym wręczeniem „uprawnienia”. Dla mnie to lata praktyk u wielu nauczycieli, warsztatów wielodniowych.
To niemal całe moje życie.”

/Izabell Drobisz/