Dlaczego miałbyś wybrać właśnie naszą ofertę wśród innych Fitness Club’ów?

MY jesteśmy tutaj dla Ciebie. Robimy wszystko abyś osiągał jak najlepsze efekty w najkrótszym czasie.

Dlaczego my?

Fitness

Zajęcia dopasowane do Twoich potrzeb!

Siłownia

500m2 w pełni wyposażonej powierzchni

Trening personalny

Doświadczeni instruktorzy są do Twojej dyspozycji.

Sauna

Zawsze do Twojej dyspozycji!

Solarium

U nas po treningu możesz się opalać.

Siłownia

Siłownia w MAXie to wyjątkowe miejsce położone w Białymstoku, na osiedlu Białostocxzek. Znajdziecie tu wszystko, co potrzebne do wymodelowania sylwetki – zarówno sprzęt siłowy i aerobowy. Treningi na naszej siłowni odbywają się w atmosferze intymności i komfortu psychicznego. Ze względu na to, że na siłowni (poza trenerami personalnymi) można spotkać także płeć piękną, atmosfera tego miejsca wyjątkowo sprzyja osiąganiu ponadprzeciętnych efektów. Trening na siłowni może realizować zarówno cel pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej jak również wymodelowania sylwetki czy poprawy kondycji. Nasi trenerzy wesprą Cię zarówno na etapie określania celów treningowych, przygotowania planu ćwiczeń na siłowni oraz udzielą praktycznych porad w trakcie treningu dotyczących wykonywania ćwiczeń.

Nowoczesny sprzęt, klimatyzacja, przestrzeń – to argumenty, które przekonają Cię do regularnych ćwiczeń siłowych. Na powierzchni 300 m2 znajduje się najwyższej jakości sprzęt siłowy i aerobowy. Na naszej siłowni przeważają maszyny, uwielbiane przez kobiety (bieżnie, rowerki, orbitreki) natomiast nie brakuje również profesjonalnego sprzętu siłowego, przeznaczonego do treningu poszczególnych grup mięśniowych. Obciążenia na naszej siłowni są również optymalne dla kobiet, co uprzyjemnia dodatkowo trening.

Fitness

MAX jest również propozycją dla tych wszystkich Pań, które są świadome potrzeby odreagowania codziennego stresu w komfortowych warunkach i wyjątkowej atmosferze oraz jednocześnie chcą zadbać o swoją sylwetkę i kondycję fizyczną. Do dyspozycji Pań oddajemy znajdującą się na powierzchni 100 m2 nowoczesną, w pełni wyposażoną w sprzęt fitness salę do aerobiku o wysokim standardzie. Podczas zajęć aerobiku wykorzystywane są handelki (różne wagi), piłki gimnastyczne małe i duże, stepy, gumy gimnastyczne itp. Sala fitness wyposażona jest w klimatyzację. Za swój cel postawiliśmy sobie satysfakcję i zadowolenie odwiedzających nasz klub kobiet, osiągane poprzez świadczenie profesjonalnych usług dopasowanych do oczekiwań i potrzeb członków naszego klubu fitness. Dogodna lokalizacja blisko centrum i trasy obwodowej sprawią, że poczujesz się u nas wyjątkowo dobrze.